DRL-24V240W1EN
Numer produktu DigiKey
1145-DRL-24V240W1EN-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRL-24V240W1EN
Opis
AC/DC DIN RAIL 24V 240W - LYTE2
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 10A
Kategoria
Moc (W)
240W
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Sprawność
90%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,87" x 1,57" x 4,60" (123,7mm x 39,9mm x 116,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60950-1; 61010-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A