DRF-24V120W1GBA
Numer produktu DigiKey
1145-DRF-24V120W1GBA-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRF-24V120W1GBA
Opis
AC/DC DIN RAIL 24V 120W COATED
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 5A
Kategoria
Moc (W)
120W
Producent
Delta Electronics
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
93,5%
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,87" x 1,18" x 4,60" (123,7mm x 30,0mm x 116,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60950-1; 61010-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A