DRC-24V30W1AZ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Delta Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 1,25A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V30W1AZ
Numer produktu DigiKey
1145-1102-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-24V30W1AZ
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRC-24V30W1AZ Modele
Kategoria
Moc (W)
30W
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.87
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 71°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
3,58" x 2,09" x 2,19" (91,0mm x 53,0mm x 55,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A