DRC-24V060W1RZ
Numer produktu DigiKey
1145-DRC-24V060W1RZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-24V060W1RZ
Opis
DIN-RAIL PS 24V/2.5A, OVC III
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 2,5A
Kategoria
Moc (W)
60W
Producent
Delta Electronics
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Zastosowania
Urządzenia AGD, ITE (komercyjne), laboratoryjne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
90.5%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,07" x 3,44" (55,1mm x 52,6mm x 87,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60335-1; 61010-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A