DRC-12V60W1AZ
Numer produktu DigiKey
1145-1096-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-12V60W1AZ
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 54W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 4,5A
Modele EDA/CAD
DRC-12V60W1AZ Modele
Kategoria
Moc (W)
54W
Producent
Delta Electronics
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
86%
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza
-25°C - 71°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,58" x 2,80" x 2,19" (91,0mm x 71,0mm x 55,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,5A