B62SR24015AC
Numer produktu DigiKey
1145-1282-ND
Producent
Numer produktu producenta
B62SR24015AC
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 360W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 15A 106V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
15A
Moc (W)
360W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
90.5%
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
106V
Rozmiar / wymiar
7,48" x 2,99" x 1,73" (190,0mm x 76,0mm x 44,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V