Ilustracja dla B40SR12424C jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B40SR12424C
Numer produktu DigiKey
941-B40SR12424C-ND
Producent
Numer produktu producenta
B40SR12424C
Opis
PWR Sup,Batt,Condit
Standardowy czas realizacji przez producenta
60 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12,4V 24A 60V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
24A
Producent
Delta Electronics
Moc (W)
200W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
88,3%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 75°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Rozmiar / wymiar
7,48" x 2,99" x 1,73" (190,0mm x 76,0mm x 44,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12,4V