BR300W100
Numer produktu DigiKey
BR300W100-ND
Producent
Numer produktu producenta
BR300W100
Opis
RESISTOR 300W 100 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystor hamowania 100Ohm, 300W
Kategoria
Typ akcesorium
Rezystor hamowania
Producent
Delta Electronics/Industrial Automation
Specyfikacje
100Ohm, 300W