BR1K0W020
Numer produktu DigiKey
BR1K0W020-ND
Producent
Numer produktu producenta
BR1K0W020
Opis
RESISTOR 1000W 20 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystor hamowania 20Ohm, 1kW
Kategoria
Typ akcesorium
Rezystor hamowania
Producent
Delta Electronics/Industrial Automation
Specyfikacje
20Ohm, 1kW