BR080W750
Numer produktu DigiKey
BR080W750-ND
Producent
Numer produktu producenta
BR080W750
Opis
RESISTOR 80W 750 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystor hamowania 750Ohm, 80W
Kategoria
Typ akcesorium
Rezystor hamowania
Producent
Delta Electronics/Industrial Automation
Do użycia z/powiązane produkty
Seria 230
Opakowanie
Skrzynka
Specyfikacje
750Ohm, 80W