SPD73R-153M
Numer produktu DigiKey
DN7593TR-ND - Taśma i szpula (TR)
DN7593CT-ND - Taśma cięta (CT)
DN7593DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SPD73R-153M
Opis
FIXED IND 15UH 1.59A 91 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.59 A Maks. 91mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPD73R-153M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 91mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,154" (3,90mm)