ER1641-274KP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla ER1641-274KP jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ER1641-274KP
Numer produktu DigiKey
ER1641-274KP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ER1641-274KP
Opis
FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 115 mA Maks. 5,8Ohm Osiowa
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ER1641-274KP Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 5,8Ohm
Seria
Q przy częst.
55 przy 790kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
790 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,162" x 0,410" (4,11mm x 10,41mm) (śr. x dł.)