1206Y104JBXB | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 5245-1206Y104JBXB-ND |
Producent | SRT Microceramique |
Numer produktu producenta | 1206Y104JBXB |
Opis | MLCC 1206 100V 100NF X7R |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.1 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Opakowanie Zbiorcze | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,064" (1,63mm) |