SW181004-1
Numer produktu DigiKey
2104-SW181004-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
SW181004-1
Opis
SPEAKER 4OHM 1W TOP PORT 92DB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 1 W 900 Hz ~ 10 kHz Góra Okrągłe
Kategoria
Sprawność - typ
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
Producent
DB Unlimited
Moc - znamionowa
1 W
Seria
Moc - maks.
1.2 W
Opakowanie
Taca
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Kształt
Okrągłe
Technologia
Magnetyczne
Materiał - stożek
Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET)
Typ
Przeznaczenie ogólne
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Zakres częstotliwości
900 Hz ~ 10 kHz
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Częstotliwość - rezonansu własnego
900Hz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Impedancja
4 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Sprawność - dBA
92
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Sprawność - próby
100mm