FG7-01.GA160.01
Numer produktu DigiKey
1722-1379-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG7-01.GA160.01
Opis
HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6.299"
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Szuflada, typ Uchwyty Aluminium Otwory na wkręty, tył
Kategoria
Wysokość
3,110" (79,00mm)
Producent
Davies Molding, LLC
Długość - między środkami
6,299" (160,00mm)