P31-12MXA | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | P31-12MXA-ND |
Producent | Polytron |
Numer produktu producenta | P31-12MXA |
Opis | AC/DC CONVERTER 12V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 4 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Obudowane Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 12V 25mA, 25mA 105 - 230V~ Wejście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Zastosowania ITE (handel) |
Producent Polytron | Funkcje SCP |
Seria | Temperatura robocza -25°C - 71°C |
Opakowanie Zbiorcze | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia Moduł 5-DIP |
Typ Obudowane | Rozmiar / wymiar 2,01" x 2,01" x 0,87" (51,0mm x 51,0mm x 22,2mm) (dł. x szer. x wys.) |
Liczba wyjść 2 | Agencja zatwierdzająca CE, cURus, UL |
Napięcie - wejściowe 105 - 230V~ | Regulacja linii 0.001 |
Napięcie - wyjściowe 1 12V | Regulacja obciążenia 0.001 |
Prąd - wyjściowy (maks.) 25mA, 25mA | Bazowy numer produktu |