2200/26BK-100
Numer produktu DigiKey
2200/26BK-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
2200/26BK-100
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG BLACK 100'
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/34 Czarne 600V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,040" (1,02mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Seria
Długość
100,0' (30,5m)
Opakowanie
Szpula
Napięcie
600V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 105°C