CY7C1320CV18-267BZXC
Numer produktu DigiKey
2156-CY7C1320CV18-267BZXC-CY-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY7C1320CV18-267BZXC
Opis
IC SRAM 18MBIT PAR 165FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, DDR II Pamięci IC 18Mbit Równoległe 267 MHz 165-FBGA (13x15)
Kategoria
Organizacja pamięci
512K x 36
Prod.
Interfejs pamięci
Równoległe
Opakowanie
Taca
Częstotliwość zegara
267 MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,9V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)