GPB527C202BG
GPB527C202BG
GPB527C202BG
Numer produktu DigiKey
CW232-ND
Producent
Numer produktu producenta
GPB527C202BG
Opis
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Standard Montaż panelowy, zatrzask
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd stały
28 V
Seria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Opakowanie
Zbiorcze
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Status części
Aktywny
Kolor - aktuator/kołpak
Zielone
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Typ
Standard
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 20,20mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
10A (~/=)