CWR-227-40-0203 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | CKC40S-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | CWR-227-40-0203 |
Opis | CONN RCPT 40POS IDC TIN |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 40 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze IDC Cyna |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Liczba rzędów 2 |
Producent CW Industries | Odstęp między rzędami 0,100" (2,54mm) |
Seria | Typ mocowania Swobodnie zwisające (liniowe) |
Opakowanie Zbiorcze | Zakończenie kabla IDC |
Status części Nieaktualne | Typ przewodu Kabel taśmowy |
Typ złącza Gniazdo | Funkcje Przepust, klucz polaryzujący |
Typ styku Gniazdo żeńskie | Wykończenie styku Cyna |
Liczba pozycji 40 | Kolor Niebieskie |
Raster 0,100" (2,54mm) | Bazowy numer produktu |