CWR-170-26-0203
Numer produktu DigiKey
CCE26S-ND
Producent
Numer produktu producenta
CWR-170-26-0203
Opis
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 pozycja Żeńskie Złącze Nieokreślone - podwójna krawędź Cyna 0,100" (2,54mm) Niebieskie
Kategoria
Odczyt
Dwie wartości
Producent
CW Industries
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie
IDC
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał styku
Brąz fosforowy
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku
Cyna
Typ karty
Nieokreślone - podwójna krawędź
Grubość wykończenia styku
100,0µin (2,54µm)
Płeć
Żeńskie
Typ styku
Wysięgnik
Liczba pozycji/przęsło/rząd
13
Kolor
Niebieskie
Liczba pozycji
26
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Grubość karty
0,032" - 0,070" (0,81mm - 1,78mm)
Materiał -izolacja
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster
0,100" (2,54mm)