CWR-130-16-0203 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Assmann WSW Components
W magazynie: 679
Arkusz danych
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CWR-130-16-0203
CWR-130-16-0203
CWR-130-16-0203
Numer produktu DigiKey
CDP16S-ND
Producent
Numer produktu producenta
CWR-130-16-0203
Opis
CONN DIP HDR IDC 16POS VERT
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,300" (7,62mm)
Producent
CW Industries
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Zakończenie kabla
IDC
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
28-30 AWG, linka lub drut
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Przepust
Typ złącza
Kabel taśmowy, listwa DIP
Wykończenie styku
Cyna
Liczba pozycji
16
Kolor
Niebieskie
Raster kabla
0,050" (1,27mm)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Raster boku płytki
0,100" (2,54mm)