CWN-501-20-0000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 160
Arkusz danych
Similar
3M
W magazynie: 239
Arkusz danych
3M
W magazynie: 360
W magazynie: 0
Ilustracja dla CWN-501-20-0000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CWN-501-20-0000
Numer produktu DigiKey
CWN-501-20-0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
CWN-501-20-0000
Opis
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 20 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,240" (6,10mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,090" (2,29mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,350" (8,89mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Nikiel
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Niebieskie
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1A