DH-20G50015
Numer produktu DigiKey
2987-DH-20G50015-ND
Producent
Numer produktu producenta
DH-20G50015
Opis
COAX CBL MHF1 TO SMA 1.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny I-PEX MHF1 na SMA 1,969" (50,00mm)
Kategoria
Złącze 2.
Gniazdo SMA
Producent
Cvilux USA
Płeć 2. styku
Żeńskie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Długość
1,969" (50,00mm)
Styl
I-PEX MHF1 na SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms