CP6010P1H00-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CP6010P1H00-NH-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP6010P1H00-NH
Opis
HORZ HEADER 5.70MM 10 POS
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 10 pozycja 0,224" (5,70mm)
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Wysokość izolacji
0,572" (14,53mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
23A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
600V~