CP6002P1V00-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CP6002P1V00-NH-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP6002P1V00-NH
Opis
VERT HEADER 5.70MM 2 POS
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 2 pozycja 0,224" (5,70mm)
Długość styku - bolec
0,147" (3,73mm)
Wysokość izolacji
0,583" (14,80mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
23A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
600V~