CP6002P1H00-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CP6002P1H00-NH-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP6002P1H00-NH
Opis
HORZ HEADER 5.70MM 2 POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 2 pozycja 0,224" (5,70mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP6002P1H00-NH Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Zacisk blokujący
Seria
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,572" (14,53mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), bez halogenów
Liczba rzędów
2
Funkcje
Prowadnica płytki
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
23A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
600V~