CP3510S0010-NH
CP3510S0010-NH
CP3510S0010-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CP3510S0010-NH-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP3510S0010-NH
Opis
CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,118" (3,00mm)
Kategoria
Liczba rzędów
2
Prod.
Odstęp między rzędami
0,118" (3,00mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Typ złącza
Kolor
Czarne
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,118" (3,00mm)