CI2504P1V00-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CI2504P1V00-NH-ND
Producent
Numer produktu producenta
CI2504P1V00-NH
Opis
4 POS 2.50MM (.098) WIRE TO BOAR
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 4 pozycja 0,098" (2,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CI2504P1V00-NH Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,134" (3,40mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,350" (8,89mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,232" (5,90mm)
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
50V~