CI2504P1H00-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CI2504P1H00-NH-ND
Producent
Numer produktu producenta
CI2504P1H00-NH
Opis
4 POS 2.50MM (.098) WIRE TO BOAR
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 4 pozycja 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Długość styku - bolec
0,134" (3,40mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
50V~