CI2502P1H00-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CI2502P1H00-NH-ND
Producent
Numer produktu producenta
CI2502P1H00-NH
Opis
2 POS 2.50MM (.098) WIRE TO BOAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 2 pozycja 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Długość styku - bolec
0,134" (3,40mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Opakowanie
Torba
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
120,0µin (3,05µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Naturalne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
50V~