CBRC020P02001R0-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CBRC020P02001R0-NHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2987-CBRC020P02001R0-NHCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CBRC020P02001R0-NH
Opis
20 POS 0.5MM BOARD TO BOARD MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjny Złącze Wtyczka, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Cvilux USA
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
2,00µin (0,051µm)
Typ złącza
Wtyczka, styki na listwie centralnej
Wysokości stosu z matami
1,5mm, 2mm
Liczba pozycji
20
Wysokość nad płytką
0,047" (1,20mm)
Raster
0,020" (0,50mm)