700LN001N48150D10023
700LN001N48150D10023
700LN001N48150D10023
Numer produktu DigiKey
267-1026-ND
Producent
Numer produktu producenta
700LN001N48150D10023
Opis
COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Licznik czasu (licznik godzin) 100 - 230V~, 48 - 150V= Montaż panelowy
Kategoria
Znaki wyświetlacza - wysokość
0,196" (5,00mm)
Producent
Curtis Instruments Inc.
Typ wejścia
Napięcie
Seria
Napięcie - zasilania
100 - 230V~, 48 - 150V=
Opakowanie
Zbiorcze
Resetowanie
Bez możliwości resetowania
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 36,80mm x 24,10mm
Typ
Licznik czasu (licznik godzin)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Tryb roboczy
Góra
Styl zakończenia
Złącze
Format czasu
99999,9h
Stopień ochrony
IP66 - pyłoszczelność, wodoodporność
Liczba znaków w wierszu
6
Temperatura robocza
-40°C - 85°C