T38230050 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Curtis Industries
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Curtis Industries
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla T38230050 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T38230050
Numer produktu DigiKey
364-T38230050-ND
Producent
Numer produktu producenta
T38230050
Opis
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 obwody 0,375" (9,53mm) Blokada bariery Złącze Wkręty
Kategoria
Przekrój przewodu
12-22 AWG
Producent
Zakończenie górne
Wkręty
Seria
Zakończenia dolne
Szybkozłącze (0,110"), izolowane
Opakowanie
Zbiorcze
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Status części
Aktywny
Funkcje
Kołnierz
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
5
Wykończenie wkręta zacisku
Nikiel
Liczba wejść przewodów
5
Typ mocowania
Korpus, panel
Raster
0,375" (9,53mm)
Temperatura robocza
105°C
Liczba rzędów
1
Materiał -izolacja
Polipropylen (PP)
Prąd znamionowy (A)
20A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe
300V