Ilustracja dla GBFTAX-20 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GBFTAX-20
Numer produktu DigiKey
364-GBFTAX-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
GBFTAX-20
Opis
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.438"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 obwody 0,438" (11,12mm) Blokada bariery Złącze Wkręty
Kategoria
Zakończenie górne
Wkręty
Producent
Curtis Industries
Zakończenia dolne
Kołek lutowniczy
Seria
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Kołnierz
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
20
Typ mocowania
Korpus, panel
Liczba wejść przewodów
20
Temperatura robocza
110°C
Raster
0,438" (11,12mm)
Materiał -izolacja
Polioksyfenylen (PPO)
Liczba rzędów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Prąd znamionowy (A)
20A