Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Prąd stały Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 15V 2A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PYBE30-Q24-S15-DIN
Numer produktu DigiKey
179-PYBE30-Q24-S15-DIN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYBE30-Q24-S15-DIN
Opis
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 30W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PYBE30-Q24-S15-DIN Modele
Kategoria
Moc (W)
30W
Producent
Bel Power Solutions
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd stały
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 0,87" (76,0mm x 31,5mm x 22,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
9V
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, EN, IEC, UL
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
36V
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa A; 60950-1
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A