TBL002A-350-12GY-2GY | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 102-6375-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | TBL002A-350-12GY-2GY |
Opis | TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50, |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 12 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy, zagięty wtyk |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TBL002A-350-12GY-2GY Modele |
Kategoria | Napięcie 300 V |
Producent Same Sky (Formerly CUI Devices) | Przekrój przewodu 20-24 AWG |
Seria | Typ mocowania Otwór przelotowy, zagięty wtyk |
Liczba poziomów 1 | Kolor Szare |
Pozycje na poziom 12 | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Raster 0,138" (3,50mm) | Materiał obudowy Poliamid (PA66), nylon 6/6 |
Prąd 2 A | Bazowy numer produktu |