TBL002A-350-08GY-2GY nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 1 614
Arkusz danych
8 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy, zagięty wtyk
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TBL002A-350-08GY-2GY
TBL002A-350-08GY-2GY
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL002A-350-08GY-2GY
Numer produktu DigiKey
102-6372-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBL002A-350-08GY-2GY
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBL002A-350-08GY-2GY Modele
Kategoria
Napięcie
300 V
Producent
Przekrój przewodu
20-24 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy, zagięty wtyk
Opakowanie
Taca
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - zacisk przycisku
Status części
Aktywny
Funkcje
Blokowanie (z boku), aktywowany przyciskiem
Liczba poziomów
1
Kolor
Szare
Pozycje na poziom
8
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja powierzchni współpracującej
Kąt 45° (135°) względem płytki
Materiał styku - powłoka
Brąz fosforowy - cynowane
Prąd
2 A