CSS-50508N
Numer produktu DigiKey
102-3847-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSS-50508N
Opis
SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 250 mW 304 Hz ~ 3.2 kHz Góra Rotund, Cadru pătrat
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CSS-50508N Modele
Kategoria
Sprawność - typ
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Moc - znamionowa
250 mW
Seria
Moc - maks.
500 mW
Opakowanie
Taca
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Kształt
Rotund, Cadru pătrat
Technologia
Magnetyczne
Materiał - stożek
Papier
Typ
Przeznaczenie ogólne
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Zakres częstotliwości
304 Hz ~ 3.2 kHz
Zakończenie
Lutowane oczka
Częstotliwość - rezonansu własnego
380Hz
Rozmiar / wymiar
1,988" x 1,988" (50,50mm x 50,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja
8 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,677" (17,20mm)
Sprawność - dBA
85
Bazowy numer produktu
Sprawność - próby
250mW/500mm