767141331GPTR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
CTS Resistor Products
W magazynie: 0
Arkusz danych
330 Ohm ±2% 100mW Moc na element Magistrala 13 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 14-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
767141331GPTR13
Numer produktu DigiKey
767141331GPTR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
767141331GPTR13
Opis
RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
14
Producent
CTS Resistor Products
Moc na element
100mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
330
Rozmiar / wymiar
0,390" x 0,220" (9,91mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,093" (2,36mm)