766161470GPTR7
Numer produktu DigiKey
766161470GPTR7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
766161470GPTR7
Opis
RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohm ±2% 80mW Moc na element Magistrala 15 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Kategoria
Liczba wtyków
16
Producent
CTS Resistor Products
Moc na element
80mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Rezystancja (omy)
47
Rozmiar / wymiar
0,390" x 0,154" (9,90mm x 3,90mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,069" (1,75mm)