766141103GP
Numer produktu DigiKey
766-141-R10KP-ND
Producent
Numer produktu producenta
766141103GP
Opis
RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm ±2% 80mW Moc na element Magistrala 13 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Kategoria
Liczba wtyków
14
Producent
CTS Resistor Products
Moc na element
80mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Rezystancja (omy)
10k
Rozmiar / wymiar
0,341" x 0,154" (8,65mm x 3,90mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,069" (1,75mm)