752123103GP
752123103GP
Numer produktu DigiKey
752-123-10KPBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
752123103GP
Opis
RES ARRAY 6 RES 10K OHM 12SRT
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm ±2% 160mW Moc na element Izolowane 6 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 12-SRT
Kategoria
Liczba wtyków
12
Producent
CTS Resistor Products
Moc na element
160mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
12-SRT
Rezystancja (omy)
10k
Rozmiar / wymiar
0,665" x 0,080" (16,89mm x 2,03mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,53mm)