752091472GPTR7
Numer produktu DigiKey
60-752091472GPTR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-752091472GPTR7CT-ND - Taśma cięta (CT)
60-752091472GPTR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
752091472GPTR7
Opis
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SRT
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4,7k Ohm ±2% 80mW Moc na element Magistrala 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 9-SRT
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
752091472GPTR7 Modele
Kategoria
Liczba wtyków
9
Producent
CTS Resistor Products
Moc na element
80mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
9-SRT
Rezystancja (omy)
4,7k
Rozmiar / wymiar
0,515" x 0,080" (13,08mm x 2,03mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,53mm)