745X101103JP
Numer produktu DigiKey
60-745X101103JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-745X101103JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-745X101103JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
745X101103JP
Opis
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm ±5% 63mW Moc na element Magistrala 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 2512 (6432 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
CTS Resistor Products
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
SDRAM, DRAM, MDDR DDR
Typ obwodu
Magistrala
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
10k
Obudowa / skrzynia
2512 (6432 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Liczba wtyków
10
Bazowy numer produktu
Moc na element
63mW