745C101103JP
Numer produktu DigiKey
60-745C101103JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-745C101103JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-745C101103JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
745C101103JP
Opis
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm ±5% 63mW Moc na element Magistrala 8 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 2512 (6432 metryczne), zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
745C101103JP Modele
Kategoria
Moc na element
63mW
Producent
CTS Resistor Products
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
SDRAM, DRAM, MDDR DDR
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
2512 (6432 metryczne), zaciski od długiej strony
Rezystancja (omy)
10k
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)