742X083680JP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 8 745
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
68 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
742X083680JP
Numer produktu DigiKey
742X083680JP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
742X083680JP
Opis
RES ARRAY 4 RES 68 OHM 1206
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
68
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Moc na element
63mW