742C163222JP
Numer produktu DigiKey
60-742C163222JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-742C163222JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-742C163222JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
742C163222JP
Opis
RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 2506
Szczegółowy opis
2,2k Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 2506, wklęsłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Moc na element
63mW
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
2,2k
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,063" (6,40mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)