742C083330JP
Numer produktu DigiKey
60-742C083330JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-742C083330JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-742C083330JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
742C083330JP
Opis
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206
Szczegółowy opis
33 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
742C083330JP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
33
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Moc na element
63mW