742C083184JP | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 742C083184JP |
Opis | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 180k Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 742C083184JP Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Producent CTS Resistor Products | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Rezystancja (omy) 180k | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Liczba rezystorów 4 | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |
Liczba wtyków 8 | Bazowy numer produktu |
Moc na element 63mW |